Zlaté masáže

Hledáte něco víc? Něco nevšeedního, o čem budete rádi vyprávět? Ať jste si užili již něktetrou z našich masáží, nebo teprve o tomto prvotřídním zážitku uvažujete, určitě Vás překvapí naše zlatá thajská masáž v Praze z nabídky Thajského ráje. Co to je? Možná se Vám připomene ta stará bondovka, kde vystupuje žena natřená zlatem a ono tak trochu možné je – jedná se o olejovou masáž doplněnou šupinkami pravého zlata!

Zlato Vám dodá svou krásu a životnost a pomůže se Vám se znovuzrodit!

Thajská zlatá masáž v Praze

Zlatý olej, použitý během masáže, se opatrně jemnými pohyby a vhodnými tlaky vmasíruje do pokožky. Celá procedura vede k tomu, že tělo začne uvolňovat škodlivé látky a odplavovat je ven. Zlatá thajská masáž působí tak, že oblažuje celý Váš organismus a dodává mu novou energii. Přitom se nemusíte bát, že když se zde používá zlato, že za thajskou masáž Praha budete platit horentní sumy – naše ceny jsou zaručeně nízké a přívětivé pro velkou skupinu klientů.

Výhody zlaté masáže Praha:

  • stimulace krevního oběhu
  • masáž dodá pokožce mladistvý vzhled
  • odvod toxinů z těla
  • profesionální a ochotný přístup masérek

Jedině thajská masáž v Praze!

Zlatou masáž si můžete dopřát i v jiném salónu, ale jste si jistí, že tam se Vám dostane špičkové péče za rozumnou cenu? Už prostředí Thajského ráje má uvolnit a začít relaxovat. Náš personál je školený – jsou to rodilí Thajci, kteří se své řemeslo naučili doma a nám ho přijeli zprostředkovat s úctou a ochotou dopřát to nejlepší za správnou cenu. Zlatá thajská masáž Praha je ukázkovou variantou toho, že to myslíme s naší péčí o Vás vážně a zaručujeme, že budete spokojení.

Thajské masáže

Václavské Nám. 18
110 00 Praha 1
Email: thajskyraj@gmail.com

Kontaktní osoby

GSM: +420 773 222 223
GSM: +420 776 222 220
GSM: +420 776 222 227

Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 22 hod

realizovane projekty