Thajská masáž Praha

Bolí Vás celý člověk a nemůžete se toho zbavit? Dovolenou už jste měli, nová energie se z Vás vytratila během dalšího týdne? Dnešní zaměstnaní lidé trpí přemírou stresu a často celý den pracují vsedě v nepohodlné poloze. Času na odpočinek je málo. Pro Vás je řešením thajská masáž Praha Thajský ráj! Nabijete se novou energií, která Vám vydrží.

Různé varianty masáže thajské jsou sestavené pro veškeré Vaše potřeby.

Thajská masáž zad a šíje v Praze

Toto je ideální řešení pro ty, kteří se potřebují kvalitně uvolnit a trápí je především vybrané partie těla. Procedura se zaměřuje právě na bolavé a ztuhlé partie zad, hlavy, ramen a šíje, které se namáhají právě při dlouhém sezení. Masérka používá komplexní techniku hmatů a různých tlaků, čímž Vaše svalstvo odblokuje a regeneruje. Přitom si tuhle thajskou masáž můžete v Praze dopřát ihned po práci – nám stačí pouhá půlhodina, abychom Vám pomohli.

Přednosti thajských masáží Praha

  • 5 poboček po Praze zajišťuje prvotřídní dostupnost
  • profesionální přístup rodilých Thajek
  • přívětivost a ochota
  • maximální relaxace a uvolnění
  • široká nabídka variant masáží

Thajská masáž nohou Praha

Možná patříte k těm zaměstnáním, která netrpí na příliš dlouhé sezení, ale právě že se hodně nachodíte a nepříjemná bolest nohou Vám už překáží – masáž nohou je řešení pro Vás. Samotné masáži předchází bylinná koupel nohou, následuje použití olejů s výtažky z rostlin. Vlastní masáž pomáhá nejenom uvolnit bolestivá chodidla, ale skrze energetické body uvolňuje a spravuje celé tělo. Thajská masáž Praha Thajský ráj bude místo, kam se budete vracet.

Thajské masáže

Václavské Nám. 18
110 00 Praha 1
Email: thajskyraj@gmail.com

Kontaktní osoby

GSM: +420 773 222 223
GSM: +420 776 222 220
GSM: +420 776 222 227

Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 22 hod

realizovane projekty