Thajské masáže v Praze

Protože jsou thajské masáže v Praze velmi účinnou a silnou metodou léčby unaveného těla, je dobré držet se určitých zásad, abychom následné regeneraci maximánlně dopomohli. Také existují určité znalostní pokyny, kterých je lepší se držet, aby Vás požitek zůstal naprosto nerušený, což opět zkvalitňuje naše služby a Vy se budete cítit, že Vaší masáži opravdu nic nechybělo a o to jde thajským masážím Praha Thajský ráj především.

Držte se rad, které Vám udílíme a budete zaručeně spokojení!

Doporučení thajských masáží v Praze

Aspoň dvě hodiny před thajskou masáží je vhodné vyvarovat se zbytečně těžkých jídel. Thajský ráj v Praze se specializuje na působení v lymfatickém systému, díky čemuž se tělo snáze detoxikuje. Proto je důležité po masáži pít čistou neperlivou vodu, podpoříte tak vyplavení toxinů z těla. Masáž příznivě ovlivňuje energetické dráhy – účinky thajské masáže doznívají několik hodin, proto je dobré se posléze dvě hodiny nesprchovat a jíst jedině lehká jídla.

Pro koho nejsou masáže thajské Praha vhodné:

  • pro osoby s osteoporózou
  • při nachlazení a horečkách
  • při pooperačních a poúrazových stavech
  • pro osoby s vysokým krevním tlakem
  • při menstruaci
  • v těhotenství

Poprvé na thajské masáži Praha?

Jestliže se jedná o Vaši první návštěvu thajských masáži Praha, potom byste se měli držet našich užitečných rad. Především je důležité si v konkrétní den vyhradit dostatek volného času a neplánovat mnoho náročných akcí. Dorazte o deset minut dříve a ještě předtím se osprchuje, a také odličte. Až vybrané druhy se klasická thajská masáž provádí v lehkých šatech – masér i klient zůstávají oblečeni. Je možno si vyžádat pantofle.

Thajské masáže

Václavské Nám. 18
110 00 Praha 1
Email: thajskyraj@gmail.com

Kontaktní osoby

GSM: +420 773 222 223
GSM: +420 776 222 220
GSM: +420 776 222 227

Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 22 hod

realizovane projekty