Partnerská thajská masáž

Chcete si dopřát masáž s partnerem nebo partnerkou? Nemusíte pořizovat dvě masáže zvlášť pro každého, protože my pro Vás nabízíme partnerskou masáž a k tomu přikládáme další maličkosti, které romantický zážitek ještě umocní, a Vy se třeba zase při dalším výročí určitě vrátíte. Získáte jedinečnou společnou vzpomínku, již pro Vás připravila pobočka salónu Thajský ráj v Celetné ulici.

Pro zamilované se stane partnerská thajská masáž nezapomenutelným zážitkem!

Partnerské masáže thajské

Masáž probíhá jednu celou hodinu, přitom Vás a Vašeho partnera budou obsluhovat masérky s úctou vlastní právě jen thajským ženám a budete se cítit skutečně jako králové a královny asijské džungle. Technice použité masáže se přezdívá relaxační olejová a my k ní přikládáme láhev sektu a mísu exotického ovoce, což si můžete posléze po masáži vychutnat při relaxaci v křeslech.

Thajská masáž pro partnery:

  • romantické prostředí
  • přívětivý personál
  • výběr z mnoha masážních olejů
  • sekt a lahodné ovoce
  • skvělá cena

Olejové masáže z Thajska

Masáž probíhá tak, že masérka nejdříve pečlivě promasíruje Vaše končetiny včetně konečků prstů na nohou a rukou, potom postupuje od temene hlavy přes šíji po páteři dolů. Přitom používá masážní oleje s použitím aromatických výtažků, které si před započetím můžete vybrat sami – můžete si zvolit uvolňující levanduli, energií nabitý citrón, povzbudivý eukalyptus nebo například sladkou mandarinku. 

Thajské masáže

Václavské Nám. 18
110 00 Praha 1
Email: thajskyraj@gmail.com

Kontaktní osoby

GSM: +420 773 222 223
GSM: +420 776 222 220
GSM: +420 776 222 227

Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 22 hod

realizovane projekty