Olejové thajské masáže

Znáte pravou thajskou masáž a máte chuť zkusit něco nového? Jestli milujete vůni exotiky, rádi se necháte hýčkat a rozmazlovat, potom jsou tu pro Vás thajské olejové masáže z nabídky našeho salónu Thajský ráj. Během procedury Vás obslouží rodilé Thajky a skutečné profesionálky v oboru, které své práci rozumějí a dělají ji s láskou a péčí. Uvolní se nejenom Vaše svaly a klouby, masáž zlepší krevní oběh a rozproudí lymfatický systém.

Olejová thajská masáž je vynikajícím řešením pro ty, kteří si rádi dopřejí luxus.

Zeštíhlující thajská olejová masáž

Zeštíhlující variantu thajské olejové masáže si vyberete například jako doplněk k Vaší pohybové aktivitě. Tato metoda pomáhá totiž zeštíhlovat a bojovat proti celulitidě. Používáme speciální anticelulitidní olej Anti Cellulite, který uvolňuje tukové zásoby a detoxikuje pokožku. Procedura účinně odbourává centimetry a přitom pomáhá uvolnit celé tělo, olej navíc vyhlazuje a zjemňuje namáhanou pokožku.

Výhody olejové thajských masáží:

  • zlepšuje krevní oběh
  • odstraňuje bolest hlavy
  • detoxikuje kůži
  • posiluje imunitní systém
  • napomáhá regulaci střev

Další varianty thajské masáže olejové

Harmonizujte se! Aromaterapie je pro ty, kteří chtějí svou masáž cítit všemi smysly. Používáme aromatické oleje s výtažky z levandule, růžového dřeva, eukalyptu a máty. Postup doplňujeme inhalací vonných olejů z esencí červeného pomeranče, santalu nebo jasmínu. Peelingová masáž slouží k čištění těla. Detoxikuje, napomáhá mikrocirkulaci, čistí póry a odstraňuje staré kožní šupinky. Tento typ thajské masáže zvolíte, když se chcete očistit – budete jako znovuzrození.

Thajské masáže

Václavské Nám. 18
110 00 Praha 1
Email: thajskyraj@gmail.com

Kontaktní osoby

GSM: +420 773 222 223
GSM: +420 776 222 220
GSM: +420 776 222 227

Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 22 hod

realizovane projekty