Thajská masáž lávové kameny

Potřebujete opravdový odpočinek? V létě si můžete dopřát některou z nabídky masáží ze salónu Thajský ráj, například relaxační program rybičky Garra Rufa, které Vás tím, že ponoříte nohy do nádrže s vodou, osvěží. Ale v roce jsou také chladné dny, kdy se potřebujete zahřát a myslíte na to, jak si uděláte doma pohodlí, zachumláte se do deky a budete srkat horkou čokoládu. Nebo můžete dát šanci naší masáži lávovými kameny!

Lávové kameny rozpohybují ztuhlou krev a odstraní z těla stres!

Thajská masáž lávovými kameny

Není to žádná novinka, ale osvědčená tradice. Lávové kameny se používají již celá staletí a zvlášť v Číně a na Havajských ostrovech se těší obrovské oblibě. Například z Číny právě pochází nejstarší dochovaný záznam čítající od roku 2 000 let před naším letopočtem, a za tu dobu došlo umění použití lávových kamenů k dokonalosti. K masáži se používají oblé bazaltové kameny, zahřáté v horké vodě, které se přikládají na specifická místa na těle.

Přednosti thajské masáže pomocí kamenů

  • odstranění stresu a napětí
  • stimulace oběhu krve a lymfy
  • podpora metabolismu a detoxikace
  • léčení nespavosti
  • dlouhodobý účinek

Thajské masáže pro Vás

Vycházíme našim klientům maximálně vstříc. Snažíme se účinek masáží intenzifikovat pomocí aromatických olejů. Všechno směřuje ke zvýšení prožitku odpočinku a celkové relaxace. Lávové kameny pomáhají léčit i další neduhy těla, jako jsou bolesti hlavy, kloubů, revmatismus a křečové žíly. Klienti, kteří poznali tuto proceduru, si ji nemohou vynachválit a rádi se k ní vracejí. Udělejte to i Vy!

Thajské masáže

Václavské Nám. 18
110 00 Praha 1
Email: thajskyraj@gmail.com

Kontaktní osoby

GSM: +420 773 222 223
GSM: +420 776 222 220
GSM: +420 776 222 227

Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 22 hod

realizovane projekty