Královská bylinná masáž

Potřebujete se uvolnit? Sednout si před televizi a vypnout nestačí. Potřebujete opravdovou relaxaci spojenou se zdravou aktivitou! Královská bylinná masáž  z Thajského ráje přezdívaná také vznešeně RITUAL, tedy rituální, je navržena tak, aby uvolnila zablokované tělo a dopřála unavené mysli maximální odpočinek, jehož účinky budete cítit ještě dlouho po odchodu ze salónu.

Královská bylinná masáž představuje pravé poznání Thajska uprostřed Prahy.

Historie thajských masáží

Podle legendy položil základy tradiční thajské medicíny osobní lékař samotného Buddhy. Využil svých poznatků z indické Ajurvédy a čínské medicíny a stvořil tak první ucelený thajský systém lékařství. K těmto metodám se počítají také právě masáže, a ta královská je mezi nimi skutečně jedinečná -  spojuje klasickou masáž, následovanou přikládáním zahřátých bylinných sáčků a uzavírá olejovou masáží za použití vzácných aromatických olejů.

RITUAL královská thajská masáž:

  • spojení několika druhů masáží
  • zpevnění pokožky, kloubů, svalů a šlach
  • relaxace mysli
  • dlouhodobý účinek
  • záruka profesionálního přístupu

Thajská masáž z Thajského ráje

Ujišťujeme Vás, že naše masérky jsou rodilé Thajky a skutečné profesionálky, které masážemi žijí. Umění thajských masáží je u nich starobylou a váženou metodou péče o tělo. Jejich práce vypadá trochu jako v komediálním filmu – masírují vás rukama, lokty, koleny, ale žert to není! Jde o to klást na různé části těla různý tlak a to správně dokážou jenom zkušené masérky, jako jsou ty z našeho salónu Thajský ráj.

Thajské masáže

Václavské Nám. 18
110 00 Praha 1
Email: thajskyraj@gmail.com

Kontaktní osoby

GSM: +420 773 222 223
GSM: +420 776 222 220
GSM: +420 776 222 227

Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 22 hod

realizovane projekty