Thajská masáž Praha

Co byste čekali od umění, které spojuje prvky jógy a akupresury? Že Vás dokonale svými účinky uvolní a připraví nejen na další den, ale celé období klidu a bezstarostnosti! V zásadě jde u thajských masáží o jednoduché působení na tlakové body za pomoci podpůrných prostředků jako například lávové kameny nebo aromatické oleje, které vede k posílení interních orgánů, svalstva, pokožky, oběhového a lymfatického systému.

Thajská masáž jako léčba

Nejznámějším účinkem thajských masáží je přirozeně uvolnění svalové tkáně. Namožené svaly se regenerují, čímž se předchází chronickým bolestem a pohybovému omezení. Dobrá masáž zlepší Váš krevní oběh, což snižuje riziko onemocnění civilizačními chorobami, průchod lymfy tělem a pomůže například i očím. Meditativní charakter masáží Vás uvede do pohody, naladí do následujících dnů a zabraňuje stresu převzít nad Vámi kontrolu.

Thajská masáž ve zkratce:

  • Odstranění stresu
  • Stimulace oběhu krve a lymfy
  • Detoxikace
  • Podpora metabolismu
  • Uvolnění svalové hmoty
  • Terapeutický účinek

Kosmetické účinky thajské masáže

Thajská masáž má velmi pozitivní vliv také na Váš zevnějšek. Za to můžete vděčit vynikajícím detoxikačním účinkům masáže, obzvlášť takzvaná zlatá masáž s použitím šupinek zlata nebo relaxační olejová pomáhají odstranit z těla nežádoucí nánosy, vrací Vám mladistvý vzhled, zpevňují pokožku a zahlazují vrásky. Lze si vybrat také zeštíhlující variantu thajských masáží, při které se redukují  nadbytečné centimetry.

Thajské masáže

Václavské Nám. 18
110 00 Praha 1
Email: thajskyraj@gmail.com

Kontaktní osoby

GSM: +420 773 222 223
GSM: +420 776 222 220
GSM: +420 776 222 227

Otevírací doba:

Po - Pá: 10 - 22 hod

realizovane projekty